Štěňátka

Chovatelství není vždy jen radost. A tak se u nás dlouho plánovaná štěňátka letos už bohužel nenarodí. Po několika neúspěšných pokusech sbírám sílu k vymyšlení nových plánů do budoucna.

Máte zájem o štěňátko z naší chovatelské stanice?

Vždy si pořádně rozmyslete, zda máte na štěňátko opravdu čas a trpělivost. Pes je závazek na mnoho let a se štěňátkem to není vždy jednoduché, i když časem Vám všechnu Vaši péči a trpělivost několikanásobně vrátí.

Pokud máte zájem o psího parťáka od nás, napište mi něco o sobě - např. odkud jste, jaké máte do budoucna s pejskem plány, zda již máte se psy nějaké zkušenosti nebo dokonce nějakého pejska už doma máte, prostě cokoliv co uznáte za vhodné a čím se chcete představit.

Po pár zprávách nebo telefonátech s lidmi domlouvám osobní schůzku u nás doma. Samozřejmě nezávaznou. Návštěva je většinou rozhodující, seznámíte se s prostředím, kde by měl Váš budoucí pejsek vyrůstat a poznáte, zda je Americký bezsrstý teriér skutečně to pravé pro Vás.

Mezi časté dotazy patří, zda prodávám štěňátka i lidem bez výstavních, sportovních či chovatelských ambic.

SAMOZŘEJMĚ :-)

Naopak, velmi si vážím lidí, kteří nekupují pejska cíleně s vidinou honby za tituly, neberou pejska jako stroj na produkci štěňat a tak dále.

Všem zájemcům říkám - nekupujete si pejska "na výstavy" nebo "na sport".

Kupujete si pejska především PRO ŽIVOT.

Pro úplně obyčejné bytí a pro radost. A ano, jako bonus mají štěňátka z chovatelské stanice Top Temperamente ve svých rodokmenech zvučná jména, nádherné úspěšné jedince a mohou se pochlubit předky s perfektními zdravotními výsledky.

Takže ano, i když svá štěňátka moc ráda vidím prezentovat dále můj chov, nic z toho není podmínkou.

Jedinou podmínkou je milující náruč nového majitele a dostatek času na svého psího parťáka.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte mě kontaktovat. Těším se na nové nadšence pro Amerického bezsrstého teriéra - to nejlepší plemeno na světě

Lucie Grycová