Jdi na obsah Jdi na menu
 

 O nás

img_7881.jpg

 

V prosinci roku 2014 jsem si dovezla svou první vysněnou holčičku amerického bezsrstého teriéra - Lilly Punto Valentino. Stala se tím nejlepším parťákem na agility, výlety i výstavy, ale především pro život. Kvůli jejím povahovým i exteriérovým kvalitám jsme se rozhodli pro založení chovatelské stanice a přispět tak do chovu amerického bezsrstého teriéra.

 

Jmenujeme se Lucka a Kuba a psi tvoří celý náš život.

heart

 

porto-punto-valentino-americky-bezsrsty-terier-bis-nejlepsi-pes-vystavy-mikulov-kchmpp-2017-top-temperamente.jpg

 

 

14011710_10209808242353577_1521770090_n.jpg

 

Název Top Temperamente jsem si vysnila už dlouho před založením, a ti, jenž znají naše psy a náš styl života, vědí, jak výstižný pro nás je. Chov Top Temperamente pro mě totiž představuje krom výborného exteriéru také chov aktivních a správných teriéřích povah. Věnujeme se totiž nejen výstavám, ale také výcviku a sportu se psy, především pak agility. Americký bezsrstý teriér má vysoký potenciál pro nejrůznější kynologické sporty a jsme moc rádi, že jsme to byli právě my, kteří v České republice s amíčky začali sportovat a byli vidět na závodech agility jako první. Jsem na tento zápis do historie a toto prvenství neskutečně pyšná. Krom výcviku jezdíme na výlety do přírody, na hory, a vymýšlíme nejrůznější aktivity vhodné pro akčního teriéra. 

 

 

 

14017802_10209826926180661_297000267_n.jpg

Krycí psy vždy vybíraáme jen s těmi nejvyššími exteriérovými a povahovými kvalitami, zdravotní výsledky jsou u nás také samozřejmostí. Štěňátka od nás odcházejí plně socializovaná, zvyklá na nejrůznější vjemy a situace, a dostanou ten nejlepší základ do života. Pak už je to jen na přístupu a lásce nových majitelů.

 

 

 

Kontakt s majiteli malých Temperamenťáků rozhodně nekončí prodejem štěňátka, ale jsem vždy k dispozici a ochotna novým páníčkům pomoct a poradit. Máme s majiteli našich štěňátek na facebooku uzavřenou skupinu, ve které to skutečně žije laugh  Jsme denně v kontaktu, povídáme si a sdílíme fotky a zážitky s našimi miláčky.  Chov je pro mě skutečnou vášní.

 

Kdo ví, možná se i z vás stanou majitelé našich budoucích štěňátek, stanete se stejnými nadšenci jako jsme my a budeme se potkávat na výstavách či jiných kynologických akcích, nebo třeba vyrazíme společně na výlet. 

 

Těším se na setkání s Vámi.

 

top-temperamente-americky-bezsrsty-terier-ostrava-agility-vystavy-chovatelska-stanice.jpg

 

 

 

 © Lucie Tvardková