Jdi na obsah Jdi na menu
 

 O nás

 

 

Jmenuji se Lucie Grycová, rozená Tvardková.

Od útlého věku psí nadšenec a aktivní závodník v agility.

Mým dětstvím prošlo několik psích učitelů, ale to pravé plemeno pro mě jsem objevila až o několik let později.

V prosinci roku 2014 jsem si dovezla svou první vysněnou holčičku amerického bezsrstého teriéra - Lilly Punto Valentino.

 

img_7469.jpg

 

 

Stala se tím nejlepším parťákem na agility, výlety i výstavy, ale především pro život. Její všestrannost mě naprosto okouzlila.

Dostavily se první úspěchy ve sportu i ve výstavním kruhu a jelikož veškeré zdravotní výsledky měla Lilly perfektní, rozhodla jsem se pro založení chovatelské stanice a přispět tak do chovu amerického bezsrstého teriéra.

Tento velký životní krok jsem podnikla už společně s Kubou. S mužem, který se zamiloval nejen do mě, ale i do Amerického bezsrstého teriéra a celý ten šílený výstavní a chovatelský kolotoč rozjel se mnou.

 

 

img_7499.jpg

 

Název Top Temperamente jsem si vysnila už dlouho před založením, a ti, jenž znají naše psy a náš styl života, vědí, jak výstižný pro nás je. Chov Top Temperamente pro mě totiž představuje krom výborného exteriéru také chov aktivních a správných teriéřích povah. Věnujeme se nejen výstavám, ale také výcviku, sportu a horské turistice se psy.

 

porto-punto-valentino-americky-bezsrsty-terier-bis-nejlepsi-pes-vystavy-mikulov-kchmpp-2017-top-temperamente.jpg

 

 

Americký bezsrstý teriér má vysoký potenciál pro nejrůznější kynologické sporty a jsem moc ráda, že jsme to byli právě my, kteří v České republice s amíčky začali sportovat a byli vidět na závodech agility jako první.

Jsem na tento zápis do historie a toto prvenství neskutečně pyšná.

 

lilly-punto-valentino----agility--3-.jpg

 

Psi v chovatelské stanici Top Temperamente zkrátka stále dokazují, že jsou opravdu všestranní a neztratí se ve sportu, ani na velkých výstavách.  

 

 

img_7492.jpg

 

Krycí psy vždy vybírám jen s těmi nejvyššími exteriérovými a povahovými kvalitami, zdravotní výsledky jsou samozřejmostí.

Štěňátka od nás odcházejí plně socializovaná a dostanou ten nejlepší základ do života. Pak už je to jen na přístupu a lásce nových majitelů.

Kontakt s majiteli malých Temperamenťáků rozhodně nekončí odjezdem štěňátka do nového domova. Právě naopak.

Jsou to totiž právě majitelé, kteří tvoří celý ten tým kolem mě, jsou to lidé, kteří mají stejné vize a cíle, kteří milují psy tak jako já a kteří se časem stali mými skutečnými přáteli. Ráda novým majitelům našich štěňátek vždy se vším poradím a věnuji jim nadstandardní péči.

img_7511.jpg

 

Kdo ví, možná se i z vás stanou majitelé našich budoucích štěňátek, stanete se stejnými nadšenci jako jsme my a budeme se potkávat na výstavách či jiných kynologických akcích, nebo třeba vyrazíme společně na výlet.

Těším se na setkání s Vámi.

Lucie Grycová

 

img_7477.jpg

 

img_7505.jpg

 

img_7482.jpg

 

img_7509.jpg

 

top-temperamente-americky-bezsrsty-terier-ostrava-agility-vystavy-chovatelska-stanice.jpg

-------------------------------------------------------------------

bonus, fotky pod čarou :-)

 

 

Naše zásnuby, srpen 2017 - přímo během výstavy :-))

zasnuby-na-vystave-psu.jpg

 

Naše svatba, srpen 2018 - samozřejmě s našimi psími miláčky

svatba-americky-bezsrsty-terier.jpg

 

Grilovačka, vrh "A" Top Temperamente

chovatelska-stanice-americky-bezsrsty-terier.jpg

 

První setkání, Beatka a Amazing Oliver Top Temperamente

img_7502.jpg

 

Výlet na Pustevny a Radhošť

img_7497.jpg