Jdi na obsah Jdi na menu
 

 Štěňátka

 

 

americky-bezsrsty-terier---vrh-a-top-temperamente-7-tydnu.jpg

 

Velice si vážím všech Vašich emailů a dotazů, kdy budeme mít další štěňátka. Nejsem velkochovatel a rozhodně jím ani nikdy nebudu. Naši psi jsou především naši parťáci. Milujeme s našimi psy jezdit na výlety do hor a milujeme s nimi sportovat. Proto u nás nikdy nebudou štěňátka jako na běžícím páse, ale budou jen tehdy, kdy uznám za vhodné, že přišel ten správný čas.

 

Doufáme a moc si přejeme, aby vše vyšlo podle plánu a štěňátka se u nás narodila cca v dubnu 2019.

 

heart

 

alexander-top-temperamente.jpg

 

 

Nikdy není brzy na to, seznámit se s chovatelem, od kterého byste si přáli Vaše vysněné štěňátko.

 

Proto vždy ráda odepisuji všem, kteří mají o plemeno zájem, odpovídám na veškeré otázky a ráda každého osobně seznámím s námi, i s našimi psy. Nikdy nelituji času stráveného se zodpovědnými lidmi, kteří si dopředu zjišťují o plemeni informace a hledají otázky na své odpovědi.

 

 Myslím, že i díky tomu jsem pro naše štěňátka z prvního vrhu mohla vybrat opravdu jen ty nejlepší rodiny. Během jejich návštěv a čekaní na svého vysněného amíčka se z nás postupně stávala skvělá sehraná parta.

 

stenatka-americky-bezsrsty-terier.jpg

 

heart

 

Pokud nezvedám telefon, jsem pravděpodobně na cvičáku, výstavě, či jiné kynologické akci. Zanechte mi, pro lepší komunikaci, email nebo zprávu na facebooku. Ozvu se Vám, jakmile to bude možné.