Jdi na obsah Jdi na menu
 

 Info pro zájemce o naše štěňátka

 

Máte zájem o štěňátko z naší chovatelské stanice?

 

Vždy si pořádně rozmyslete, zda máte na štěňátko opravdu čas a trpělivost. Pes je závazek na mnoho let a se štěňátkem to není vždy jednoduché, i když časem Vám všechnu Vaši péči a trpělivost několikanásobně vrátí.

 

9.--alisia-top-temperamente-7-tydnu.jpg

 

Majitele pro každé naše štěňátko vybírám opravdu důkladně a jeho závazná rezervace je možná až po osobním setkání s námi. 

Prvotní kontakt se mnou ale probíhá většinou telefonicky, zprávou na facebooku, nebo e-mailem na luciegrycova@email.cz . 

 

Pokud máte zájem o psího parťáka od nás a píšete mi email, napiště v něm něco o sobě - např. odkud jste, jaké máte do budoucna s pejskem plány, zda již máte se psy nějaké zkušenosti nebo dokonce nějakého pejska už doma máte, prostě cokoliv co uznáte za vhodné a čím se chcete představit :-)

 

Po několika zprávách nebo telefonátech s lidmi domlouvám osobní schůzku u nás doma. Samozřejmě nezávaznou. Návštěva je většinou rozhodující a je velice dobrá pro obě strany. Vy se seznámíte s prostředím, kde by měl Váš budoucí pejsek vyrůstat, poznáte, zda je Americký bezsrstý teriér skutečně to pravé pro Vás a celkově zjistíme, zda si obě strany sednou :-)

 

amazing-oliver-top-temperamente-4-mesice.jpg

 

Mezi časté dotazy patří, zda prodávám štěňátka i lidem bez výstavních, sportovních či chovatelských ambic.

SAMOZŘEJMĚ :-)

Naopak, velmi si vážím lidí, kteří nekupují pejska cíleně s vidinou honby za tituly, neberou pejska jako automatický stroj na produkci štěňat a tak dále.

 

Všem zájemcům říkám - nekupujete si pejska "na výstavy" nebo "na sport".

Kupujete si pejska především PRO ŽIVOT.

Pro úplně obyčejné bytí a pro radost. A ano, jako bonus mají štěňátka z chovatelské stanice Top Temperamente ve svých rodokmenech zvučná jména, nádherné výstavně a sportovně úspěšné jedince a mohou se pochlubit předky s perfektními zdravotními výsledky.

 

Takže ano, i když svá úspěšná štěňátka moc ráda vidím na výstavách prezentovat dále můj chov, výstavy nejsou podmínkou.

 

Jedinou podmínkou je milující náruč nového majitele a dostatek času na svého psího parťáka.

 

2_--amelie-top-temperamente---5-tydnu.jpg

 

Majitelům štěňátek z naší chovatelské stanice jsem vždy při ruce a hodně jim v začátcích pomáhám. Ani u dospělých pejsků ale komunikace nekončí.

Chovatelská stanice Top Temperamente má na facebooku uzavřenou skupinku, ve které to skutečně žije, sdílíme fotky ze života s našimi psími miláčky, plánujeme tam různé výlety, akce atd.

 

Pokusila jsem se odpovědět na nejčastější dotazy zájemců, ale pokud Vás bude cokoliv dalšího zajímat, neváhejte mě kontaktovat.

Těším se na nové nadšence pro Amerického bezsrstého teriéra - to nejlepší plemeno na světě heart

 

 

Lucie Grycová

 

s-portikem-0---.jpg